Regulamin korzystania
z balii (IN POLISH)

REGULAMIN KORZYSTANIA Z BALII
SUDECKI ZAKĄTEK

W celu skorzystania z Balii należy taką chęć zgłosić odpowiednio wcześniej – sam czas napełniania wodą oraz podgrzania wody to około 3 godziny. Balia będzie przygotowywana jeśli będzie to możliwe. Sudecki Zakątek zapewnia szlafroki oraz ręczniki. Prosimy nie używać ręczników z apartamentów.

Koszt jednego seansu ok. 3 h 300 zł ,
koszt dwóch bez zmiany wody 460 zł

Z Balii można korzystać maksymalnie do godziny 22.00

Przed wejściem do Gorącej Balii należy zapoznać się z regulaminem. Przy korzystaniu z Gorącej Balii należy bezwzględnie stosować się do regulaminu korzystania z Gorącej Balii, poleceń oraz informacji udzielanych przez gospodarzy.

 • Pierwszym rozpaleniem ognia w piecu beczce mogą zajmować się jedynie nasi pracownicy. Podczas korzystania z beczki nie wolno stosować żadnych płynów, esencji, olejków czy innych substancji. Do użytkowania balii można stosować wyłącznie środki ewentualnie dostarczone przez gospodarzy.
 • Zabrania się podnoszenia temperatury w balii powyżej 40 stopni Celsjusza. Temperaturę należy kontrolować termometrem. (temperatura powyżej 40 st. doprowadza do uszkodzenia dysz hydromasażu). W piecu można umieścić wyłącznie drewno wskazane przez gospodarzy. Nie należy dotykać elementów pieca w beczce, tych wystających na powierzchni ani tych zanurzonych w wodzie – mogą być bardzo gorące! Piec jest bardzo gorący – rodzice odpowiadają za bezpieczeństwo dzieci
 • Z Gorącej Balii mogą korzystać wyłącznie osoby całkowicie zdrowe. Osoby przebywające w Gorącej Balii deklarują pełną zdolność fizyczną i zdrowotną do korzystania z tego typy zabiegów i ponoszą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia. Odradza się korzystania z balii osobom chorym na serce, nadciśnienie, nowotwory, jak również kobietom w ciąży.
 • Z Gorącej Balii mogą korzystać osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z Balii na odpowiedzialność dorosłego opiekuna. Dzieci poniżej 4 roku życia nie mogą korzystać z balii.
 • Zobowiązuje się użytkowników Gorącej Balii do przestrzegania porządku i utrzymania czystości wokół balii.
 • Przed wejściem do Gorącej Balii należy wziąć kąpiel z użyciem mydła w celu usunięcia z wszelkich kosmetyków i zanieczyszczeń.
 • W Gorącej Balii nie należy przebywać w okularach i szkłach kontaktowych.
 • Z Gorącej Balii należy korzystać w kostiumie kąpielowym.
 • Przed wejściem do Gorącej Balii należy zdjąć wszystkie przedmioty metalowe, gdyż mogą stać się przyczyną poparzeń ciała.
 • W Gorącej Balii przebywamy tak długo, jak długo czujemy się tam przyjemnie i komfortowo.
 • Przebywanie w rozgrzanej Gorącej Balii przez dłuższy czas powoduje wzrost temperatury ciała, co może być niebezpieczne dla zdrowia.
 • W Gorącej Balii i przy niej należy poruszać się bardzo ostrożnie, gdyż Balia i schodki mogą być śliskie.
 • Zabrania się uszkadzania elementów wyposażenia. Rodzice i opiekunowie prawni w ramach obowiązku nadzoru nad dzieckiem odpowiadają za wszelkie szkody spowodowane przez podopiecznych, którzy nie ukończyli 18 roku życia.
 • Nie wolno wchodzić do Gorącej Balii po alkoholu, narkotykach lub zażyciu silnie działających leków.
 • Nigdy nie należy spać w Gorącej Balii. W Gorącej Balii należy przebywać w towarzystwie drugiej osoby, która może udzielić pomocy w przypadku zasłabnięcia.
 • Korzystanie z Gorącej Balii jest równoznaczne z tym, że osoba zapoznała się i akceptuje wszystkie powyższe punkty regulaminu.
 • Na teren Gorącej Balii zabrania się: − wchodzenia w ubraniu oraz obuwiu, − wykonywania zabiegów kosmetycznych, − hałasowania oraz głośnego prowadzenia rozmów, − wnoszenia naczyń, jedzenia i wszelkich przedmiotów obcych, − wnoszenia napojów alkoholowych, − wnoszenia przedmiotów szklanych, ceramicznych i ostrych przedmiotów, − nie obyczajnego zachowania, bądź zachowania uznanego powszechnie za nieprzyzwoite lub obraźliwe, − palenia tytoniu i innych substancji, palenia e-papierosów, zażywania narkotyków czy innych substancji psychoaktywnych, − niszczenia i uszkadzania wyposażenia.
 • Poziom wody w balii musi być powyżej górnej dyszy wylotowej z piecyka

W przypadku dokonania jakichkolwiek uszkodzeń koszty ponosi użytkujący, według cen części zamiennych lub dodatkowych akcesoriów wyposażenia. Obiekt jest monitorowany.

W przypadku np. uszkodzenia niecki, nadpalenia balii przez zaprószenie ognia koszt ponosi użytkujący w cenie zakupu i wykonania 20 000 zł.

TA STRONA UŻYWA COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w regulaminie.